У Центральному парку створюють розмітку для велошколи. ФОТО

У Вінницькому Центральному парку триває облаштування майбутньої муніципальної велошколи просто неба. Наразі вже нанесли необхідну розмітку, а незабаром встановлять відповідні дорожні знаки. 

Ще у липні VежА писала про ініціативу створення велошколи, де протягом восьми місяців вінничан навчатимуть усіх аспектів їзди на велосипедах.

Як повідомив керівник розвитку велоінфраструктури Вінниці Андрій Сорокін, минулого тижня на ділянці майбутньої муніципальної велошколи, що буде між Планетарієм та рестораном “Імперіал”, нанесли необхідну розмітку у відповідності до державних стандартів України та ПДР.

  • Головним завданням велошколи буде не тільки навчити усіх бажаючих їзді на двоколісному, а й в першу чергу привити майбутньому велосипедисту розуміння, як поводити себе на дорозі. У подальшому плануємо доповнити велошколу відповідними дорожніми знаками, – зазначає Андрій Сорокін у своєму дописі.

Нагадаємо, що навчання у муніципальній велошколі буде безкоштовним, однак запрацює вона вже наступного року, орієнтовно – у квітні. Спершу заплановано створити дві навчальні групи, у кожній буде щонайбільше вісім чоловік. Навчитись їздити на велосипедах зможуть вінничани будь-якого віку та статі.

Фото з Facebook-сторінки Андрія Сорокіна

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору