У травні у Вінниці відбудеться нідерландсько-український бізнес-форум

У середині травня до Вінниці завітають представники нідерландських компаній аби налагодити співпрацю із місцевим бізнесом та підказати, як покращити якість української продукції на світовому ринку. 

Нідерландська торгова місія відбудеться 18-19 травня за підтримки Посольства Королівства Нідерландів в Україні. До Вінниці завітають іноземні компанії, які пропонують широкий спектр рішень, матеріалів та послуг для:

  • вирощування ягід, овочів, фруктів та картоплі (насіння та посадковий матеріал, аналіз ґрунту та моніторинг посівів тощо);
  • доробки, переробки та пакування продукції (обладнання для зберігання, сортування, замороження, засоби знезараження, технологічні рішення для промислових приміщень харчової галузі тощо);
  • системи енергозбереження та опалення;
  • логістичні послуги та консалтинг.

У рамках торгової місії відбудеться декілька заходів, аби представники Вінницького бізнесу змогли краще ознайомитися із варіантами співробітництва.

Перший семінар на тему «Відкрий для себе Нідерланди. Нові горизонти економічного співробітництва та пошук фінансових інструментів» відбудеться 18 травня, з 15:00 до 17:30, у конференц-залі готелю «Франція» (вул. Соборна, 34).

Наступного дня, 19 травня, у готелі з 8:30 до 17:30 триватиме голландсько-український форум «Ягоди та Фрукти: тенденції світового та українського ринку». У рамках цього заходу учасники зможуть обговорити роль України на світовому ринку, експортний потенціал української продукції, а також які голандські технології можна використовувати для підвищення якості продукції.

Крім цього буде практична частина форуму: на підприємствах «Декоплант» та «Поділля-Плант» учасники ознайомляться із особливістю посадки плодово-ягідних культур.

Участь у форумі безкоштовна за умови попередньої реєстрації: uadutchforum@gmail.com та Natalia.gorbachenko@foodtechlink.com.ua, телефон для довідок: 044 222 99 53

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору