× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У суботу перекриють рух на Соборній, а тролейбуси й трамваї возитимуть безкоштовно

Цієї суботи, 8 вересня, у зв’язку з відзначенням Дня Вінниці буде тимчасово перекритий рух автотранспорту по вулицях Соборній та Архітектора Артинова.

Про це повідомляє Вінницька міська рада. Зокрема, у День міста, 8 вересня, з 10:00 до 19:00 години буде тимчасово перекритий рух приватного та громадського транспорту по вулиці Соборній. А саме – на ділянці від перехрестя вулиць Соборна – Театральна до перехрестя вулиць Соборна – Магістратська – Князів Коріатовичів.

Рух автотранспорту буде організовано в об’їзд по вулицях Хмельницьке шосе, Магістратській та по вулицях Гоголя, Владислава Городецького, Князів Коріатовичів.

Тролейбуси маршрутів №4, 5, 10, 11, 12, 14 та автобуси №19, 24, 25 будуть рухатися через Київський міст. Автобуси №7, 21, 22 та маршрутні таксі №7А, 21А, 22А їздитимуть по вул. Князів Коріатовичів. Маршрутне таксі №29А, 32А рухатимуться по вул. Театральній та Магістратській.

Традиційно, у День міста проїзд у тролейбусах, трамваях та муніципальних автобусах буде безкоштовним. Транспорт курсуватиме за графіком вихідного дня.

Повну програму Дня міста читайте за цим посиланням 

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору