У суботу на Європейській площі розгорнеться Місто Професій

У суботу, 7 жовтня у Вінниці розгорнеться імпровізоване «Місто професій» – проект, під час якого діти в ігровій формі можуть визначитися зі своїм майбутнім фахом. 

Профорієнтаційний інтерактивний дитячий захід Місто Професій – це національний проект, метою якого є дати можливість дітям спробувати себе у різних професіях.

Місто Професій розгорнеться у парковій зоні на Європейській площі – з 12:00 до 15:00. При вході кожна дитина отримає паспорт, карту представлених професій та матиме можливість «влаштуватись на роботу». Після короткого майстер класу від фахівців своїх галузей, таких як рятувальник, пожежник, кінолог, вибухотехнік, поліцейський, лікар, соціальний працівник, економіст, бізнесмен, викладач, перекладач, криміналіст, будівельник, перукар, робототехнік, майстер манікюру, візажіст, агроном, ветлікар, баріста, аніматор, автослюсар, продавець, банкір, кухар, актор, модель, лікар стоматолог, математик, ланшафтний дизайнер, столяр, кондитер, флорист, податківець, митник, лікар травматолог, лікар офтальмолог, HR-менеджер, таємний покупець, лікар гарного обличчя та здорового тіла, футболіст, черлідер, журналіст, телеведуча, фармацевт, кравчиня, зберігач музейних фондів тощо – і це ще не повний перелік професій! – діти приступають до “роботи”.

Сумлінні «працівники» отримують заробітню плату, яку мають можливість витратити в крамниці солодощів та подарунків, розташовану на території Місто Професій!
Місто професій відбудеться 7 жовтня з 12.00 до 15.00 у Вінниці на Європейській площі (біля Вежі Артинова). Вхід дорослим – лише у супроводі дітей! Участьу заході – безкоштовна

ЯКЩО ВИ БАЖАЄТЕ ДОЛУЧИТИСЯ У ЯКОСТІ ПАРТНЕРА ЗАХОДУ, зателефонуйте:

Представник у м. Вінниці Юлія Шакула (Yulia Shakula)
067 430 28 90, 050 716 71 35

Керіника орг.комітету проекту Марина Чаплигіна
050 086 71 70

Зробимо разом світ навколо себе краще, а дозвілля наших дітей якісним та цікавим!

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією
Вгору