У школі на Старому місті встановили систему відеонагляду

Встановлення камер відеонагляду у школі №22 – ініціатива-переможець у проекті “Бюджет громадських ініціатив”. Встановлення системи відеоспостереження відбулось за рахунок міського бюджету. 

Тепер у школі є 40 камер відеонагляду, які встановили не лише у приміщенні, а й на території навколо навчального закладу. У школі навчається 1400 учнів, а тому такі камери важливі і для безпеки дітей, і для профілактики конфліктних ситуацій, зазначає на своїй сторінці у Facebook міський голова Сергій Моргунов.

Зображення з камер виводяться на монітори охоронця та на робочий комп’ютер директора школи.

  • Цей заклад виграв ще один проект за програмою «Бюджет громадських ініціатив», яким передбачено розписати малюнками коридори на поверсі, де знаходиться початкова школа, – йдеться у дописі.

Нагадаємо, що це вже не перша міська школа, де за безпекою учнів слідкують через камери. Минулого року такі системи спостереження вперше з’явились у тяжилівській школі №27.

Зазначимо, що в інших загальноосвітніх закладах Вінниці також тривають роботи з реалізації проектів-переможців програми “Бюджет громадських ініціатив – 2017”: у школі №27 переобладнують харчоблок, а в школі №23 відбувається реконструкція їдальні.

Позначки: , , , , , , , , , , ,

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією