У серпні завершать ремонт ще 13-ти кілометрів траси «Житомир – Могилів-Подільський»

З червня тривають ремонтні роботи на трьох ділянках траси М-21 від Вінниці до кордону з Молдовою.

Це поточні середні роботи, якими передбачено фрезерування дорожнього покриття, влаштування вирівнюючого шару та верхнього шару щебенево-мастичного асфальтобетону (ЩМА).

Загальна протяжність ділянок – 13 кілометрів у районах сіл: Сьомаки – 5 км, Кацмазів – 3 км і Попівці – 5 км. Як повідомляє Служба автомобільних доріг у Вінницькій області, станом на 20 липня лише на ділянках дороги в районах Сьомаків та Попівців залишилися роботи із укладанням верхнього шару ЩМА. Загалом ремонтні роботи на всіх трьох відрізках М-21 обіцяють завершити наприкінці серпня.

Від Стрижавки до Гайсина: на Вінниччині одночасно ремонтують понад 40 кілометрів доріг

До речі, ремонт цих ділянок став можливим завдяки «митному експерименту». Його суть у тому, що 50% суми від перевиконання митних платежів спрямовується на реконструкцію та ремонт доріг загального користування державного значення.

Крім того, у облавтодорі анонсували поточний ремонт четвертої ділянки дороги «Житомир-Могилів-Подільський».

  • Це ділянка протяжністю 4 кілометра в районі села Каришків, – каже представниця прес-служби  облватодору Ніка Чернега.  – Ремонт цієї ділянки буде також за рахунок «митного експерименту».  Згідно проектно-кошторисної документації передбачається влаштування вирівнюючого шару – 10 сантиметрів  та верхнього шару ЩМА – 5 сантиметрів.

Коли розпочнуть роботи на цій ділянці дороги М-21 поки невідомо.

Нагадаємо, що тендерні торги були оголошені  на виконання робіт за напрямком Вінниця-Могилів-Подільський протяжністю 17 кілометрів та вартістю 150 мільйонів гривень.

Фото vn.ukravtodor.gov.ua

Позначки: , , , , , , , , , ,

Автор: Валерія Жовтун

Поділитись публікацією