У серпні на Вінниччині втретє відбудеться наметовий Business Camp

Розвинути власний підприємницький талант, знайти партнерів та краще розібратися у світі бізнесу – все це буде можливо зробити протягом п’ятиденного наметового табору Business Camp 2017, що розташується на мальовничих берегах річки подалі від цивілізації.

Інціатором проведення такого табору стала молодіжна громадська організація “ФРІ”. За словами координаторки цьогорічного проекту Марини Тужанської, Business Camp відбудеться вже вп’яте: спершу табір два роки поспіль (у 2012 та 2013) влаштовували у Донецькій області, у місті Святогірськ. А з 2015 молодіжна бізнес-ініціатива запрацювала на Вінниччині.

Цьогоріч Business Camp 5.0 відбудеться у селі Кліщів, Тиврівського району Вінницької області. Триватиме табір протягом 4-8 серпня.

 • Насправді, ідея така, що ми обираємо місце, яке не надто близько до цивілізації, тому що таким чином учасники виходять зі своєї зони комфорту і максимально взаємодіють між собою. Крім того, у них немає спокуси піти погуляти у магазині чи знайти душ. А також там просто дуже гарне місце: є ліс, річка та струмок і галявина для безпосередньо таборування. У нас налагоджена співпраця з сільським головою села Кліщів, який нам допомагає з дровами. Також неподалік є лікарня, тобто з точки зору безпеки нас теж все влаштовує, – розповідає Марина Тужанська.

 • Ми запрошуємо молодих людей, які зацікавлені у підприємницькій діяльності, але відчувають, що їм бракує певних навичок та знань для того, щоб започаткувати власну справу, – продожує координаторка проекту. – Більшість з вже зареєстрованих людей мають певні ідеї, але ще не визначились як їх реалізувати.

Організатори розраховують на 50 учасників з усієї України, для яких готують чимало тренінгів, лекцій та розваг.

Серед іншого, програма табору розкриватиме наступні теми:

 • історії успіху українських підприємців,
 • як знайти ідею та зробити перші кроки щодо її реалізації,
 • побудова маркетингової стратегії,
 • пошук партнерів та ресурсів,
 • соціальне підприємництво,
 • побудова роботи в команді,
 • побудова систем продажів “з нуля”,
 • налагодження комунікації з клієнтами.

По завершенню таборування, учасники мають написати власний бізнес-план, аби показати, чого навчилися за декілька днів.

Серед спікерів, наприклад, будуть Дмитро Дядик – сертифікований бізнес-тренер, який спеціалізується на продажах, а також Сергій Меткий – власник інтернет-маркетингової компанії з Івано-Франківська.

Сам захід буде у форматі наметового містечка і якщо у когось з учасників не буде можливості знайти власний намет – організатори обіцяють допомогти.

 • Харчуватися учасники будуть польовою їжею, а вечорами влаштуємо ватри, де будемо говорити не лише про бізнес, а й про інші загальні речі. Ще будемо співати пісні та грати в ігри.

Організатори запрошують молодих людей від 16 до 30 років долучитися до бізнес-табору, зареєструвавшись ТУТ. Внесок за участь у таборі – 300 гривень, що дозволить забезпечити 3-разове харчування та транспорт з Вінниці до місця таборування.

Фото із соціальних мереж ГО “ФРІ Вінниця”

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору