× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У селі на Вінниччині видають бюлетені громадянам, які відсутні в списку виборців

Сьогодні, 21 липня,  під час голосування у селі Бохоники на Вінниччині було виявлено факт видачі виборчих бюлетенів двом особам, які не були включені до Витягу і списку виборців.

Як повідомляється на сторінці громадянської мережі “Опора”,  члени дільничної виборчої комісії №050190, що у селі Бохоники, Вінницького району, під час голосування виборців за місцем їх перебування (за допомогою переносної скриньки), видали виборчі бюлетені двом громадянам, котрі були відсутні у Витягу із списку виборців для голосування за місцем перебування. Як йдеться у повідомленні, “один із цих виборців був у загальному списку виборців, однак через несподіване різке погіршення стану здоров’я не зміг прибути на виборчу дільницю, а другий взагалі відсутній у списку виборців на вказаній дільниці.”

Обох громадян без їх особистих письмових заяв, медичних довідок про стан здоров’я та без відповідного рішення ДВК, однією із членів комісії було дописано безпосередньо під час голосування до Витягу із списку виборців, на підставі якого проводилося голосування за межами виборчої дільниці і видано виборчі бюлетені.

На місце події прибула слідчо-оперативна група поліції. За даним фактом складено заяву.

Нагадаємо, що на Вінниччині відкрито кримінальне провадження за фактом підкупу виборців на виборчій дільниці. За попередньою інформацією, від 150 до 200 гривень за підтримку того чи іншого кандидата отримали близько 170 осіб у Погребищенському районі Вінниччини.

Слідкувати за перебігом парламентських виборів можна у нашому інформаційному марафоні за ЦИМ посиланням.

Ми відстежуємо офіційні повідомлення ЦВК, поліції та органів влади, заяви виборчих штабів, інформацію спостерігачів, результати екзит-полів тощо. Окрім того, ми інформуватимемо та збираємо інформацію про порушення під час голосування на “гарячу лінію” Vежі за номером 098 884 00 88 (також для повідомлень через viber).

Тож якщо ви стали свідками порушень виборчого законодавства чи інших інцидентів, що відбулися в ході виборчої кампанії – просимо нас про це повідомити. Також ми працюємо у Фейсбуці, Instagram і в нашому telegram-каналі.

Автор: Олеся Яненко

Поділитись публікацією
Вгору