У Сабарові таки буде кладовище: міська влада відповіла на петицію

Міська влада відповіла на петицію, підтриману 367 вінничанами про зупинення планування міського кладовища в Сабарові.

Рішення міської влади про облаштування чергового кладовища у мікрорайоні – остаточне. У відповіді на звернення є кілька основних меседжів: Вінниця розвивається та розширюється, а от на існуючих кладовища немає  вільних місць для поховання, як і альтернативних ділянок для його облаштування.

Бунт живих проти мертвих: мешканці Сабарова не хочуть цвинтаря під боком

Про плани на будівництво були відомі ще минулого року, коли було передано в постійне користування земельну ділянку площею 36,5 га в межах Сабарівського шосе, шосе на село Шкуринці та проектною об’їзною дорогою, та виготовлено проектно-кошторисну документацією на будівництво кладовища. У квітні вже 2017 року був оголошений тендер на будівництво, який виграло ТОВ «Шляхбуд» з пропозицією у понад 37 мільйонів гривень. Генпідрядник, згідно з договором, має завершити роботи до закінчення 2018 року.

У відповіді на петицію також роз’яснюють, що при розміщенні кладовища поруч з міськими очисними спорудами водоканалу були запроектовані необхідні санітарні відступи у 300 метрів від зони захоронення до територій земельних ділянок для будівництва.

Крім того, заплановано на кладовищі виділити місце під зведення колумбарію з відступами у 100 метрів. Будівництво сховища урн з прахом розпочнуть наступного року.

Фото mcb.wa.gov.au

Позначки: , , , , , , , ,

Автор: Валерія Жовтун

Поділитись публікацією