× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У “Подільському зоопарку” створять Центр дозвілля та “резиденцію Діда Мороза”

У Вінниці в “Подільському зоопарку” створять Центр культурного дозвілля. Зокрема на території звіринця облаштують ігрові майданчики, кімнати відпочинку, кафетерій та навіть крамниці, а ще створять «резиденцію Діда Мороза». На ці та інші заходи для розвитку підприємства кошти виділяє Європейський Союз.

Як повідомляє Укрінформ із посиланням на слова керівника КП “Подільський зоопарк” Євгена Ткачика, відкриття такого Центру є одним із заходів переможця конкурсного відбору проектів регіонального розвитку секторальної підтримки Європейського Союзу з обсягом фінансування 11,7 мільйонів гривень.

Читайте також: Щоб привабити туристів “Подільському зоопарку” виділять понад 11 мільйонів на розвиток

Завдяки реалізації проекту сподіваються не лише зацікавити більшу кількість туристів відвідувати Вінниччину, але й вирішити низку інших питань, наприклад, щодо відтворення в штучних умовах рідкісних та червонокнижних тварин та птахів.

Очільник звіринцю розповів, що в рамках реалізації проекту звіринець отримає приміщення для влаштування конференцій, родинних свят та днів народжень. Також влаштують окремий вхід до зоопарку, каси, встановлять інформаційні та маршрутні стенди, ігрові майданчики. Окрім того, на території зоопарку збудують приміщення, в якому кімнати для сімейного відпочинку, дитячий кафетерій та крамниці.

Євген Ткачик

– Окремо збудуємо дерев’яний зруб під резиденцію Діда Мороза. Сподіваємося, що зможемо її відкрити вже за рік, – повідомив Ткачик.

Наразі проект перебуває на стадії виготовлення проектно-кошторисної документації. У зоопарку сподіваються, що перший транш у межах проекту надійде вже до кінця цього року, що дасть змогу розпочати будівництво об’єктів центру культурного дозвілля наступного року, щоб вже у 2020-му завершити реалізацію проекту.

“Подільский зоопарк” – один із восьми стаціонарних в країні, створений 2005 року на базі Вінницького обласного КП “Віноблагроліс”. В ньому утримуються понад 200 тварин і птахів – загалом понад 60 видів фауни.

– Головною метою цього проекту є розвиток туристичної галузі регіону та створення культурно-освітнього центру для мешканців кількох областей, а також підтримка самоокупності і рентабельності нашого закладу, – пояснив Євген Ткачик.

Нагадаємо також, що влітку цього року відвідувачам зоопарку показали нові вольєри для ведмедів та нових мешканців звіринцю.

Зокрема із Президентської резиденції в Івано-Франківську у Вінницю було доставлено 5 ведмедів, які відтоді проживають у новозбудованих вольєрах: три тваринки п’ятимісячного віку – у невеличких скляних, а двоє п’ятирічних – самець та самиця – у величезному новозбудованому вольєрі з басейном. Вольєр на 250 «квадратів» спроектовано з урахуванням всіх потреб тварин.

Читайте також: У Вінницький зоопарк завезли п’ять нових ведмедів та показали нові вольєри. ФОТОРЕПОРТАЖ

Молода альпака і лоша: поповнення в Подільському зоопарку. ФОТО

У “Подільському зоопарку” оселився верблюд. ФОТО

Лемур і павіани-гамадрили: як прижилися новачки у вінницькому зоопарку. ФОТОРЕПОРТАЖ

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору