× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Подільському зоопарку народилась антилопа. ФОТО

У вінницькому Подільському зоопарку нещодавно народилась антилопа. Це дівчинка, вагою понад 50 кілограмів.

На сторінці Подільського зоопарку у Facebook повідомляють, що дитинча антилопи канни народилось 11 квітня. Наразі тварини перебувають в окремому вольєрі, який обігрівають за допомогою парового опалення.

– Це винторога антилопа канна, одна з найбільших антилоп, які є взагалі, – розповів директор Подільського зоопарку Євген Ткачик. – Придбали ми її чотири роки тому. Самцеві тоді було два роки, а самці – рік. Вони досягли статевого дозрівання і народили дівчинку.

Вагітність антилопи тривала дев’ять місяців. Антилопа народилась зі смужками на грудній клітці та гарно вираженими основами рогів.

–  Попереду може бути проблемою зігнати самку з дитинчам в один вольєр з самцем, але ми сподіваємося, що все буде добре, – додає Євген Ткачик. – Вольєри, в якому перебувають самець та самка з новонародженим, розташовані поряд, і батько часто підходить до своєї донечки і облизує її.

До речі, годувати новонароджену тварину з пляшечки не доводиться – вона споживає материнське молоко самостійно. Самка поводить себе спокійно, а ось агресію виявляє лише для захисту та охорони.

Антилопа Канна – найбільший представник з групи антилоп. Жовтувато-коричневого кольору, висотою близько 2 м, як самці, так і самиці мають спіралевидні роги до 45 см довжиною. Водяться в Центральній та Південній Африці.

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору