У п’ятницю вінничанам безкоштовно перевірять родимки

Подільський регіональний центр онкології запрошує вінничан на “День відкритих дверей”, щоб усі охочі могли перевірити безпечність наявних родимок та ризики виникнення раку шкіри. 

До Всеукраїнського дня боротьби з меланомою у п’ятницю, 20 квітня, можна буде безкоштовно обстежити родимки та інші новоутворення на шкірі, аби перевірити чи немає загрози виникнення раку, повідомляє сайт NaПариже. Вінничани зможуть проконсультуватися із фахівцями та пройти безкоштовне дерматоскопічне обстеження.

Варто зазначити, що меланома – одне з найпоширеніших шкірних онкозахворювань, яке зустрічається у людей різного віку – може розвинутися із звичайної родимки. За словами головного лікаря Подільського регіонального центру онкології Володимира Шамрая, щорічно в Україні за даними Національного канцер-реєстру діагностується понад 15000 нових випадків немеланомних злоякісних новоутворень шкіри та майже 3000 випадків меланоми.

– У Вінницький області лише протягом 2017 року, було зареєстровано 615 нових випадків раку шкіри та 114 випадків меланоми. Це захворювання розвивається стрімко, а на пізніх стадіях вражає внутрішні органи. Тому важливо вчасно виявити новоутворення. Врятувати людей може тільки своєчасний візит до лікаря, – зауважив Володимир Шамрай.

Подільський регіональний центр онкології розташовується за адресою Хмельнице шосе, 84. У п’ятницю прийом лікарями тих вінничан, котрі бажають перевірити родимки, буде проводитись у диспансерно-поліклінічному відділенні в каб. 202. Щоправда час консультації з лікарями дещо обмежений – з 9:00 до 15:00. Задля попередження черги можливий попередній запис за телефоном (0432) 46-16-27.

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору