У них є мрія: Супрун просить Коровія допомогти медикам облаштувати лабораторію в Черепашинцях

Уляна Супрун закликає Валерія Коровія, очільника Вінницької ОДА, посприяти облаштуванню клінічної лабораторії в Черепашинцях. Про це мріє місцеве подружжя медиків.

Про це йдеться у дописі у Фейсбук очільниці Міністерствa охорони здоров’я України.

Зокрема Супрун пише, прикріплюючи статтю на ресурсі Med Express: «Подружжя сімейних лікарів Богдан і Ольга Долюк працюють у Черепашинецькій амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Завдяки відданості справі лікарів та високій мотивації допомагати, амбулаторія є однією з найкращих у всьому районі.

Там лікуються близько 4 000 населення – із села та найближчих населених пунктів. До пацієнтів, які не можуть приїхати, лікарі виїжджають самотужки, проводять консультації телефоном».

Також очільниця МОЗу пише, що у зазначеному медзакладі вже готуються до підписання декларацій з сімейними лікарями та працюють над створенням електронної бази пацієнтів.

Водночас, зазначено у дописі – поки тільки мрією подружжя медиків залишається облаштування клінічної лабораторії. «Вона допоможе пацієнтам зберегти час і зусилля та здавати базові аналізи одразу після візиту до лікаря й не їхати до районного центру» – пише Супрун.

Відтак очільниця МОЗу підтримує ініціативу лікарів та просить місцеву владу, зокрема очільника Вінницької ОДА Валерія Коровія – звернути увагу на це питання та посприяти облаштуванню лабораторії.

Фото – Med Express

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору