× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У міськраді відповіли, чи зможуть знизити вартість проїзду для вінницьких студентів

Вінницька міська рада оприлюднила відповідь на петицію, в якій її автор Артем Остапчук просив чиновників знизити вартість проїзду в громадському транспорті для вінницьких студентів. 

Нагадаємо, що петиція з проханням знизити ціну проїзду на 50% була зареєстрована 15 липня та зібрала 378 підписів при 350 необхідних.

У своїй відповіді Вінницька міська рада зазначила, що “вартість місячних проїзних квитків для студентів навчальних закладів I-V рівнів акредитації та учнів професійно-технічних навчальних закладів денної форми навчання та для учнів загальноосвітніх шкіл денної форми навчання” затверджені рішенням виконкому ВМР ще минулого року. Окрім того міська рада наголошує, що “вартість місячних проїзних квитків в громадському транспорті є максимально низькою”.

Відтак чиновники повідомляють, що “для зменшення вартості проїзду в громадському транспорті для студентів та учнів навчальних закладів денної форми навчання, немає можливості”. Водночас у відповіді на петицію зазначається, що наразі за 50% вартості проїзду в місті перевозять учнів шкіл 1-6 класів.

Ілюстративне фото – канал “112”

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору