× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У “Міні-Вінниці” планують встановити нові моделі будівель. ФОТО

“Вінниця в мініатюрі” незабаром розшириться. Цьогоріч “Вінницязеленбуд” планує встановити чотири нові моделі історичних будівель міста.

Вчора, 4 червня, КП “Вінницязеленбуд” опублікували закупівлю на придбання чотирьох архітектурних моделей споруд та будівель пам’яток архітектури Вінниці. На це готові виділити 710 000 гривень.

Згідно із документацією, у “міні-Вінниці”, що розташована у Центральному парку, з’являться зменшені копії Єзуїтського монастиря, головного корпусу психіатричної лікарні ім. Ющенка з боковими флігелями, храму-усипальниці Пирогова, а також особняка капітана Длуголенцького.

Єзуїтський монастир

Головний корпус лікарні Ющенка

Храм-усипальниця М. Пирогова

Особняк Длуголенцького

Моделі повинні максимально відповідати оригінальним будівлям, мати високий ступінь деталізації, та мати діодне освітлення. Крім того, всі моделі повинні бути в єдиному масштабі 1:25.

Також важливо, аби зменшені копії були пристосованими для експозиції на вулиці, були стійкими до атмосферних впливів та витримували температуру від -20 до +35 градусів. Гарантія на макети має становити не менше трьох років.

Вказано, що кінцевий строк поставки моделей 15 серпня 2019 року.

Нагадаємо, що “міні-Вінниця” з’явилась у Центральному парку у вересні 2017 року. Тоді встановили 12 макетів найвизначніших будівель Вінниці, створених за допомогою 3D-принтера. Через те, що майже одразу макети будівель постраждали від вінничан, “міні-Вінницю” огородили парканом, а вхід зробили платним.

Читайте також: Стати вище Вежі: у Центральному парку відкрили “Міні Вінницю”

Читайте також: Догралися: через вандалізм «міні-Вінницю» закрили для відвідувачів і почали реставрувати

Читайте також: У Вінниці планують збудувати копію “Варшавського замку”

 

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору