× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У мерії відповіли на петицію про відновлення будинку відпочинку на Старому місті

У Вінницькій міській раді вирішують, хто відповідатиме за Дитячий санаторій ім. М. Коцюбинського, що на Старому місті. Заклад вже декілька років знаходиться у комунальній власності міста, однак не має балансоутримувача та готових перспектив розвитку.

Вінничанин Роман Куземський реєстрував петицію до міської влади з проханням привести до ладу будинок відпочинку на Старому місті (Дитячий санаторій ім. М. Коцюбинського). Він пропонував створити на місці будинку відпочинку дитяче містечко, стадіон, дитячі розважальні центри та відновити прогулянки на катамаранах.

– Це мальовниче красиве місце біля лісу розвалюється на очах, колись тут відпочивали діти, люди похилого віку, гуляли сім’ями, насолоджуючись гойдалками, озерами, цвіріньканям пташок. Пам’ятаю себе в дитинстві – постійно свій відпочинок з батьками проводили саме тут, – писав автор.

Петиція зібрала 351 голос і була розглянута у міській раді. У відповіді вказано, що раніше цей будинок функціонував як лікувально-оздоровчий заклад, а саме “Дитячий санаторій ім. М. Коцюбинського” та перебував у державній власності. Вже у 2015 році було надано згоду на безоплатне прийняття з державної у комунальну власність територіальної громади Вінниці цілісного майнового комплексу закладу разом із земельною ділянкою (площа якої 4,6016 га). Використовуватись майно та територія повинні для соціально-культурних потреб Вінницької міської об’єднаної територіальної громади і не відчужуватиметься в приватну власність.

Наразі відповідними виконавчими органами міської ради опрацьовується питання стосовно визначення балансоутримувача цього об’єкту відповідно до повноважень та лише після цього буде визначено перспективи розвитку даної території.

Фото – “20 хвилин”

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору