× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У мерії відповіли на петицію про тролейбус до Стрижавки

У відповідь на петицію щодо прокладання тролейбусної лінії з Вінниці до Стрижавки, в міській раді повідомили, що наразі відсутні законодавчі підстави для фінансування будівництва такої лінії.

На початку лютого в Єдиній системі місцевих петицій з’явилась пропозиція побудувати тролейбусну лінію від Вінниці до Стрижавки. Протягом кількох днів петиція збірала 453 підписи.

У відповідь на цю петицію в міській раді повідомили, що у зв’язку з тим, що Стрижавка не входить до Вінницької міської об’єднаної територіальної громади, відсутні законодавчі підстави для фінансування будівництва тролейбусної лінії.

В даний час транспортне обслуговування мешканців смт. Стрижавка забезпечують автобусні маршрути приміського сполучення, що здійснюють перевезення пасажирів до Меморіалу Визволення, Центрального автовокзалу та Залізничного вокзалу, де в напрямку інших мікрорайонів міста транспортне обслуговування здійснюються автобусними, тролейбусними та трамвайними маршрутами, – йдеться у відповіді на петицію.

Також у відповіді вказано, що в разі приєднання Стрижавки до Вінницької міської ОТГ, питання покращення транспортного сполучення з Вінниці до Стрижавки буде розглядатись. В тому числі й можливість будівництва тролейбусної лінії.

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору