× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Мережі з’явився промо-ролик Вінницьких індустріальних парків. ВІДЕО


Вінницька міська рада презентувала промо-відео Індустріальних парків Вінниці, де вже працює завод UBC Group та невдовзі розпочнеться будівництво заводу Head, що вироблятиме спортивний інвентар.

Як ідеться в повідомленні Вінницької міської ради, “Індустріальні парки – це потужний інструмент для росту економіки міста за рахунок розвитку промислового виробництва, розбудови інфраструктури, створення робочих місць та, як результат, податкових надходжень до бюджету міста.

У Вінниці створено два індустріальних парки: ІП «Вінницький кластер холодильного машинобудування», на території якого вже функціонує сучасний завод «Green Cool» компанії «UBC Group», та Вінницький індустріальний парк.

Має наміри розмістити своє виробництво у Вінниці й світовий лідер з виробництва спортивної амуніції «HEAD» в рамках підписаного Меморандуму про порозуміння між Вінницькою міською радою, Вінницькою обласною адміністрацією та Vinnytsia municipal center of innovation”.

Промо-відео “Вінницькі індустріальні парки” виготовило видання VежА на замовлення КП “Вінницький муніципальний центр інновацій”. Над відео з боку Vежі працювала творча група у складі Андрія Качора, Андрія Воробея, Андрія Завертаного, Андрія Починка та Вадима Козака.

Читайте також: У Вінниці відкрили першу чергу заводу «UBC Group». ФОТОРЕПОРТАЖ

Зарплата буде “вище ринкової”: у Вінниці офіційно створили Індустріальний парк. ФОТО

Навесні у Вінниці планують почати будівництво заводу HEAD

 

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору