У мережі з’явилися роботи фіналістів конкурсу Leontovych Art КВАРТАЛ

До 10 квітня професійне журі оцінюватиме роботи фіналістів, а об’єкт переможця стане одним із експнатів Leontovych Art КВАРТАЛ у Тульчині. 

Конкурс арт-проектів на честь відомого композитора розпочався другого березня цього року, а сьогодні всі читачі сторінки Leontovych Art КВАРТАЛ у соціальній мережі Фейсбук мають можливість познайомитися із проектами десяти фіналістів.

На Вінниччині оголосили конкурс на проект пам’ятника «Щедрику»

Наразі це просто проекти, які учасники зобразили та деталізували по-різному: хтось зробив це у вигляді графічного малюнку, хтось фотографував аплікацію із пластиліну та глини, інші ж використовували навички графічного дизайну. Всі роботи відрізняються стилем та концепцією, але об’єднує їх єдине – присвята мелодії Леонтовича «Щедрик». До речі, один із учасників надіслав декілька робіт.

Як розповів Vежі куратор проекту Олександр Никитюк, всього надійшло близько 27 заявок від митців та груп митців і обрати фіналістів журі було дуже важко.

-Роботи були цікаві, переважно заявки надходили із Льовова, Києва та Вінниці. Були навіть із Тульчина. Проекти дуже різні і бюджети також, тому ми журі будуть враховувати багато факторів при оцінці конкурсантів. Ми намагалися, щоб і журі було різнопланове: це і митці, і мистецтвознавці, і галеристи з різних міст України.

Також Никитюк зазначив, що оргкомітет проекту намагатиметься посприяти тому, аби не один проект був реалізований у місті Тульчин.

Нижче представлені проекти фіналістів

Денис Шиманський “Леонтович і його ластівки”

 

Валентина Крамаренко “Музичні жорна історії”

 

 

Борісов Валерій – Пам’ятник композитору М.Леонтовичу в місті Тульчин

 

Єгор Лобузнов – Просторова інтерактивна інсталяція – присвята мелодії М. Леонтовича “Щедрик”

 

Михайло Довгань “Козацька левада”

 

Маргарита Журунова, Богдан Локотир – Пішохідний перехід «Щедрик

 

Олег Довгань

 

Віктор Подрєзов

 

Микола Сорока – “Ангел, що летить з дитиною”

Як розповів Олександр Никитюк, всі проекти є ще на етапі ідеї та можуть доповнюватися і змінюватися в залежності від простору.

Проект – переможець конкурсу буде виготовлено і встановлено в Центральному парку в місті Тульчин до 30 травня 2018 року.

Автор: Марина Однорог

Поділитись публікацією
Вгору