× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У лютому до Вінниці має прибути перше обладнання для впровадження е-квитка

Незабаром до Вінниці надійде перша велика поставка валідаторів та бортових комп’ютерів, які встановлять у громадському транспорті міста. Минулого тижня представники КП “Вінницякартсервіс” перевіряли якість техніки на заводі виробника у Чеській Республіці. 

Як прокоментували Veжі в комунальному підприємстві, загалом очікують близько шести тонн обладнання. Першу частина має надійти вже у лютому. Тоді ж розпочнеться їхнє поступове встановлення у тролейбусах, автобусах та трамваях міста.

У п’ятницю, 11 січня, представники “Вінницякартсервіс” відвідали компанію Mikroelektronika, яка займається виготовленням та встановленням техніки, та перевірили справність та якість валідаторів та бортових систем, що чекають на відправку до Вінниці. Якістю обладнання залишились задоволені, тому вже незабаром їх почнуть надсилати до України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Коли з’явиться Вінницький електронний квиток, як він працюватиме та скільки буде коштувати

Наразі до впровадження електронного квитка готують громадський транспорт міста. У вересні минулого року розпочались перші тестування.

Нагадаємо, що чеська компанія Mikroelektronika перемогла у тендері на визначення постачальника обладнання автоматизованої системи збору плати за проїзд у громадському транспорті Вінниці. Тоді вони запропонували найменшу ціну та обійшли 14 конкурентів , тому саме з цією компанією у травні минулого року підписали контракт.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Вінниці підписали контракт із чеською «Mikroelektronika» на впровадження е-квитка

Як повідомляли раніше, спершу до системи будуть приєднувати увесь громадський транспорт міста, а вже згодом доєднувати приватних перевізників. Систему мають розгорнути у 320 одиницях комунального транспорту та 260 одиницях приватного транспорту. Окрім цього по місту буде встановлено декілька десятків табло з графіком руху та розроблено систему диспетчеризації.

До речі, дизайн майбутнього е-квитка пропонували та обирали самі вінничани. Тоді переміг варіант, який запопонувала Дарина Дробаха.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Названо переможця конкурсу на кращий логотип для Вінницького електронного квитка

 

Самі квитки будуть у вигляді пластикової картки з чіпом, на який зараховуються гроші – за принципом поповнення банківської карти. Вона буде у вільному продажу в торговій мережі як, скажімо, картки поповнення мобільного зв’язку. Водночас пільговим категоріям населення картку обіцяють видавати безкоштовно через “Прозорі офіси” та контакт-центри “Вінницякартсервіс”.

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору