У листопаді відбудеться IT DAY Vinnytsia: реєстрація вже відкрита

Третього листопада у Вінниці відбудеться одна з головних ІТ-подій країни – міжнародна конференція IT DAY Vinnytsia.

Захід організують з 10:00 до 20:00 у першому корпусі ВНТУ за адресою Хмельницьке шосе, 95. Подібний формат Вінниця побачить уперше, він бере початок з Херсону, де IT Day відбувся вперше рік тому.

Як повідомляють організатори, “захід сприятиме покращенню якості життя у Вінниці через розвиток ІТ-сфери; об’єднанню і розвитку спільноти професіоналів; залученню інвесторів, компаній та освітніх центрів для розвитку ІТ-сфери Вінниці; донесенню жителям міста переваг індустрії та залученню до неї більше талантів, адже вони є паливом для розвитку ІТ-сфери.

Ця подія – унікальна у сфері ІТ, адже містить у собі насичену програму із досвідченими топ-спікерами міжнародного рівня, які володіють цінною інформацією та поділяться власними секретами успіху.

Конференція відбудеться у два потоки:

3 листопада 2018, з 10:00 до 20:00 – потік «Я цікавлюсь ІТ-навчанням» (він є безкоштовним) (Вінниця, 1-й корпус ВНТУ, 11 аудиторія, Хмельницьке шосе, 95);

3 листопада 2018, з 10:00 до 20:00 – потік «Я ІТ-спеціаліст» (Вінниця, 1-й корпус ВНТУ, 12 аудиторія, Хмельницьке шосе, 95)

Саме тут є можливість з перших вуст дізнатись про ІТ-сферу та професії в ній, дізнатися, як пройти співбесіду в ІТ-компанію, обрати для себе майбутній вектор розвитку, послухати, як будують бізнес-процеси та багато інших цікавих професійних тем.

Окрім виступів спікерів, на учасників конференції чекають виставки ІТ-компаній, де буде можливість поспілкуватись з їхніми представниками. Також будуть розіграші призів, подарунки та розважальна програма.

“У Вінниці є багато талановитих ІТ-спеціалістів, які покидають місто задля пошуку більших можливостей: розвитку, переваг, доходу. Компанії, інвестори та освітні центри прямують за ІТ-професіоналами та коло замикається.

Міста зі слабо розвиненою сферою ІТ втрачають багато можливостей: ріст економіки та наповнення бюджету, адже ІТ-сфера №3 з експорту послуг та вкладу до ВВП України 4% і продовжує збільшуватись; робочі місця – на 1-го ІТ-спеціаліста створюється 3,7 робочих місць; якість життя – виникнення справжнього платоспроможного середнього класу, який сплачує податки, купує нерухомість, різноманітні товари, користується послугами в Україні”, – зазначають організатори.

«IT DAY виник у Херсоні. Його організаторами є члени Бізнес-асоціації «МИ-ХЕРСОНЦІ» – Віталій Бєлобров, Анастасія Звягінцева та Катерина Шелдагаєва. Наразі триває реєстрація торгової марки IT DAY – проект виходить на всеукраїнський рівень. Співорганізатором IT DAY у Вінниці є Ольга Заборовська, яка також засновником консалтингової компанії Адъютор.

У Херсоні відбулось уже два міжнародних форуми–IT DAY, які відвідало близько 1500 осіб. У ході конференції виявилось, що у місті більше 30 ІТ-компаній і понад 1500 ІТ-фахівців.

На конференцію запрошуються усі ІТ-фахівці, фахівці із суміжних галузей, студенти, представники бізнесу, влади, ті, хто безпосередньо взаємодіє із ІТ-сферою а також люди, які хочуть поєднати свою діяльність з індустрією. Дана конференція буде корисна для усіх бажаючих дізнатись нову та унікальну інформацію від топ-спікерів», – відзначила одна з організаторів IT DAY Vinnytsia – Катерина Шелдагаєва.

Ця конференція є міжнародною, адже окрім гостя зі Швеції – Девіда Херденберга, доповідь якого буде англійською мовою, завітають ще й вітчизняні топ-спікери світового рівня.

 Серед вітчизняних спікерів виступлять:

 Наталія Балабанова, Head of «Universe IT» educational project, вона розповість про професії в ІТ та про специфіку роботи в ІТ-сфері.

Ольга Зборовська, HR консультант у KK»Адьютор», повідомить про те, чого від вас чекають ІТ-компанії, яких спеціалістів вони шукають і кого найбільше цінують.

Олександр Черкасський, Project Manager at RubyGarage, дасть рекомендації щодо того, як звести до мінімуму профзахворювання в ІТ.

Сергій Немчинський, CEO & Founder FoxmindEd, надасть поради щодо того, як показати колегам свій професіоналізм, як виробити свої методи та підкреслити саме те, що буде вас виділяти серед конкурентів.

Євген Макаренко, Co-Founder at SkillUP, розкаже, як відкрити свій бізнес в ІТ, як покращити системи ІТ-освіти.

На учасників чекають ще багато інших цікавих спікерів з цінною та унікальною інформацією щодо нагальних та важливих питань у сфері ІТ.

На захід потрапити можливо за попередньої реєстрації – купівлі квитків. Це можливо зробити на сайті: http://itday-vn.kagency.ks.ua/#register.

Організатори очікують на конференції близько тисячі осіб, наразі є можливість придбати квитки за вигідною ціною – 300 грн, далі сума зростає до 500 грн, і в день заходу – 800 грн.

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору