У липні у Вінниці влаштують Фестиваль пива

Фестиваль пива «Кухоль Fest», що відбудеться у Вінниці вперше, дивуватиме вінничан та гостей великим асортиментом пінного напою та вуличною їжею.

21- 22 липня площа біля ТРЦ «Мегамолл» перетвориться на гучну літню локацію, де можливо буде віднайти новий смак пива, доторкнутися до мистецтва пивоваріння та культури його споживання.

Організатори фесту планують охопити аудиторію понад 10 тисяч відвідувачів, адже програма фестивалю досить насичена: музична сцена, вулична їжа, lounge zone, розіграші подарунків від партнерів, кіно під відкритим небом, дитяча зона та атракціони, світлове та лазерне шоу, Fire Show, запальні танці та нічна DJ–програма. У коментарі Vежі організатори пообіцяли, що навіть для тих, хто не схвалює вживання пива, розваг вистачить також.

Які саме броварні привезуть своє пиво до Вінниці та їхню кількість – наразі не розголошується. Водночас організатори зазначають, що продаж алкогольних напоїв буде здійснюватися згідно з чинним законодавством. А для дітей буде організований дитячий бар з безалкогольними коктейлями.

«Кухоль Fest» – це не лише кількість випитих келихів, – стверджують автори ідеї – а й заходи ознайомчого характеру про культуру пінного та шкідливість при надмірному вживанні»

Фестивальний майданчик працюватиме з 12:00 до 22:00. Вхід безкоштовний.

Автор: Марина Седракян

Поділитись публікацією
Вгору