У липні почнеться реконструкція Літнього театру на Тяжилові

 

У мікрорайоні Тяжилів, в дворі будинків по вулиці Ватутіна, 34, 36, 44 та вулиці Москаленка, 40 незабаром відреставрують занедбаний літній театр.

Сьогодні мало хто знає із вінничан, особливо молодого покоління, що кілька десятиліть тому в дворі будинку по вул. Ватутіна 36, біля дитячого садочку №14, був зелений театр. На початку 80-х років минулого століття його збудував місцевий інструментальний завод. Сьогодні від споруди лишилися руїни.

Раніше мешканці мікрорайону тут співали, читали вірші, танцювали, влаштовували фестивалі творчості та єднання. Нині ж про театр під відкритим небом нагадує лише напівзруйнований кам’яний фундамент, та кілька лавочок. З ініціативи місцевої громадськості театр заплановано відновити. Кошти на його реставрацію у сумі 200 тисяч гривень виділить  «Бюджет громадських ініціатив». На сьогодні уже оголошено тендер на ремонт даного об’єкту культурного дозвілля.

Вірогідно, театр виглядатиме приблизно так:

За втілення проекту проголосувало 755 вінничан. Модернізація та облаштування театру під відкритим небом передбачає ремонт фундаменту,  зведення критої сцени у формі напівсфери, встановлення зручних лавок для глядачів, облаштувати урн для сміття.

Користуватися новою платформою зможуть усі мешканці мікрорайону Тяжилів та гості міста. Виконання реставраційно-відновлювальних робіт заплановане на липень 2018 року.

Автор: Сергій Стриж

Поділитись публікацією
Вгору