У Лісопарку з’явилось більше велодоріжок

У Лісопарку з’являться нові алеї для прогулянок, доріжки для велосипедистів та місце із вільною зоною Wi-Fi. Наразі готові доріжки, а незабаром встановлять ще й лавки, урни та проведуть освітлення.

Нагадаємо, що облаштування Лісопарку розпочалося ще минулого року – тоді на ділянці з’явився дитячий та спортивний майданчики, альтанки та велодоріжка. Міська влада вирішила не зупинятися і продовжила благоустрій території парку.

Цього разу зона для відпочинку з’явиться по сусідству і її з’єднають із попередньою. Як раніше повідомляв Vежі директор департаменту комунального господарства Володимир Ніценко, на цій частині Лісопарку не передбачено облаштування ігрових майданчиків, натомість мав з’явитися громадський туалет.

Роботи розпочалися ще у липні, а сьогодні будівельники вже виділили червоним гравієм велодоріжку. За інформацією сайту “20 хвилин”, поряд з доріжками вже встановили ліхтарі, облаштували місця, де будуть лавки та поставили інформаційні стенди, на яких можна буде ознайомитися з інформацією про особливості лісів у Вінницькій області.

До речі, Лісопарк та об’їзна – це найпопулярніші велотреки Вінниці, згідно результатів онлайн-моніторингу.

Згідно із тендером на капітальний ремонт зони благоустрою, на цій ділянці Лісопарку також встановлять точки доступу до Wi-Fi, обладнають вхідну групу і між двома входами до парку розмістять парковку. Також передбачено встановити камери відеоспостереження. На все витратять 2 394 000 гривень, виконавцем робіт визначено ТОВ “Альфаметрік”.

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору