× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У лікарню імені Пирогова планують закупити 4D систему УЗД

У Вінницькій обласній клінічній лікарні ім. М. І. Пирогова планують закупити інноваційну ультразвукову діагностичну систему експертного класу. Вона передбачатиме декілька режимів сканування, 20-ти кратний зум та підтримуватиме об’ємні зображення у форматі 3D та 4D.

Як повідомляється в тендерному оголошенні, на апаратуру готові витратити 3,5 мільйона гривень з обласного бюджету. Якщо закупівля буде вдалою, нова система буде встановлена до кінця 2019 року.

Так, в тендерній документації до нової системи висувають кілька десятків вимог, серед яких і можливість створення 3D та 4D зображень. Так, апаратура повинна буде автоматично здійснювати тривимірне сканування за допомогою спеціальних датчиків. Також система у форматі 3D та 4D зможе автоматично визначати межі обличчя та кінцівок плода для побудови зображення в режимі реального часу.

В апараті також буде передбачений 20-кратне збільшення зображення в режимі стоп-кадру. Крім цього, у системі будуть наявні сумарні висновки для акушерства, гінекології, урології, педіатрії, ангіології, кардіології, для дослідження органів черевної порожнини; вона зможе визначати ризики утворення злоякісних пухлин в яєчниках.

Також в новій системі УЗД буде передбачена можливість створення архіву з ультразвуковими зображеннями органів пацієнтів. Ставиться вимога також і до дати виробництва: система має бути виготовлена у 2019 році.

Аукціон із закупівлі інноваційної апаратури планують почати 5 серпня 2019 року, і, в разі успіху, встановити експертну систему можуть вже до 31 грудня 2019 року.

Ілюстративне фото – Лікування хвороб

Читайте також:

У Вінниці оновлять госпіталь для ветеранів за майже 25 мільйонів

У Вінниці планують побудувати новий лікувально-оздоровчий корпус для дітей з інвалідністю

 

 

 

Автор: В'ячеслав Луцков

Поділитись публікацією
Вгору