У Києві на День Незалежності гратиме вінницький військовий оркестр

35 вінницьких військових музикантів поїдуть до Києва, де із нагоди відзначення Дня Незалежності України спільно із оркестрами з усієї країни виконають шість мелодій, присвячених святу.

Як повідомляє 33-й канал, наразі музиканти Центру військово-музичного мистецтва Повітряних сил Збройних Сил України готуються до події.

Під час відзначення Дня Повітряних сил, коли до Вінниці прибув Президент Петро Порошенко, військовий оркестр заграв марш для Головнокомандувача. Останній в свою чергу підійшов до диригента, потиснув йому руку та уточнив, чи буде оркестр грати 24-го серпня в Києві.

Порошенко прилетів у Вінницю на винищувачі та привіз американських пілотів. ФОТОРЕПОРТАЖ

  • Я відповів, що ми вже в «збірній» оркестрів ЗСУ, тренуємось в столиці до параду, – розповів майор Олег Шкуропат, диригент та заступник начальника Центру військово-музичного мистецтва Повітряних сил ЗСУ. – Нас – 35 вінничан, а всього буде грати 6 основних оркестрів загальною чисельністю до 300 чоловік. Виконаємо спільно 6 мелодій, які почує вся Україна. Тривають дуже важкі репетиції, бо спека вже дістала всіх. Але це наша служба і робота. А ще ми готуємо Марш Перемоги для України та віримо в перемогу.

Як розповів журналісту сам чоловік, він народився у Ямполі на Вінниччині, навчався на диригента у Львові, а дружину «знайшов» у Вінниці. Тетяна, до речі, є учасницею ансамблю «Крила України», а її рідним братом є лідер гурту «ТіК» Віктор Бронюк.

  • В нас – повна хата щастя та музикантів, – говорить Олег Шкуропат. – Як військовий, я мрію заграти зі своїми хлопцями той самий Марш Перемоги для України та своїх двох дітей.

 Відкриття «Вінниціянського кінофестивалю» відбудеться до Дня Незалежності біля «Зорі»

Вінницька ОДА оприлюднила програму святкування Дня Незалежності

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору