У книгарні «Є» розкажуть про психологічний портрет сучасного чоловіка

Разом із психологинею Юлією Короцінською під час лекції-дискусії можна буде обговорити психологічний портрет чоловіка ХХІ сторіччя та дізнатися як реалізовують себе чоловіки сьогодення і не тільки.

24 листопада о 18.00 в книгарні «Є» разом із Юлією Короцінською вінничани зможуть поговорити про переваги сучасного чоловіка, що йому важко дається у стосунках з жінками та що він очікує від неї, а також, як реалізовують себе чоловіки сьогодення і як налагодити стосунки з чоловіком та вести конструктивний діалог в парі.

В анонсі події психологиня пише, що сучасний чоловік доволі часто перестав зосереджуватися лише на ролі «здобувача». Він приймає активну участь у вихованні дітей, у власному саморозвитку, в житті суспільства. І тому стереотипний образ «справжнього» чоловіка – холодного, логічного та подекуди навіть жорстокого – залишився лише в романах класиків ХІХ століття. Та все ж сучасність створює і додаткові проблеми. Зокрема, ідея «успішності» змушує сумніватися у власних можливостях, а тотальна емансипація жінок – у правильності власних дій та вмінні виправдати очікування жінки. Разом з тим, це спонукає чоловіків розвивати себе як особистостей, вони стають емоційно відкритішими, розкриваючи нові грані себе. Чоловіки прагнуть захистити свою мужність та звання Чоловіка навіть у такому стрімкому та «безстатевому» світі.

  • Взагалi лекцiя не адресована конкретнiй статi. Це, напевно, актуальна проблема для багатьох. Чоловiки не завжди розумiють жiночу психологiю, жiнки – чоловiчу. Тому вона носить скорiше просвiтницький характер, анiж провокацiйний. Важливо, щоб учасники дискусii (як чоловiки, так i жiнки) змогли висловлювати свої думки, сумнiви, перестороги з цього приводу. Адже час справдi змiнюється i як вiд чоловіків, так i жiнок очiкування в суспiльствi дещо iншi. Як зрозумiти себе, знайти спiльну мову з чоловiками – це є головна мета лекції, – розповіла Vежі Юлія Корцінська. 

Фото: Народна правда

Автор: Марина Однорог

Поділитись публікацією
Вгору