У книгарні «Є» презентують поетичний артбук Татчина «Вінницька абетка»

Поет та художник Сергій Татчин зумів створити власну «Вінницьку абетку», на сторінках якої осіннє місто, його настрій та люди.

30 червня о 18.30 у книгарні «Є» вінничани матимуть змогу вивчити і побачити першу «Вінницьку абетку». Це новий артбук від вінницького поета та художника Сергія Татчина. 33 вірші, 50 осінніх світлин, зроблених автором на мобільний телефон, складаються у справжній автентичний авторський продукт.

Сергій Татчин розповів Vежі, що вірші у книзі одночасно і виключно вінницькі, проте позатопонімічні.

  • Але передовсім, тут наше місто зі всіх можливих ракурсів і кутів зору. Поштовхом для написання стала і Вінниця, і пора року, адже всі вірші написані минулої осені. Взагалі цей проект написався швидко — ніби сам з собою, на одному диханні. Мені хочеться думати, що місто писало ці тексти разом зі мною, – говорить автор.

Книга є повністю вінницькою — від поезії, світлин до шляху на друкарні, але в мережі вона буде анонсована видавництвом «Зелений пес».

  • Це суто вінницький проект — про вінничан і для вінничан, але не тільки, – розповідає Сергій Татчин.

Взагалі «Вінницька абетка» Татчина має концептуальний формат. У ній все – місто та його люди, повітря й вода, дерева та спогади. Ліричні рефлексії та візуальні малюнки, впорядковані за алфавітом. «Вінницька абетка» – усе, що ви хотіли дізнатися про Вінницю, але боялися запитати. Поетичний вечір Сергія Татчина – усе, що потрібно для щасливого літнього настрою у місті над Бугом, – пишеться в анонсі зустрічі на фб.

Отож, останнього червневого вечора вінничани матимуть чудову можливість побачити своє місто зовсім з іншої, поетичної точки зору, а також згадати власну осінь, адже її у книзі багато.

Вхід на подію вільний.

Позначки: , , , , , , , , , ,

Автор: Марина Однорог

Поділитись публікацією