У книгарні «Є» діти створять Маленького Лева

«Дитячі суботи» у книгарні «Є» кожного разу знайомлять малечу з новими книгами та спонукають творити щось нове. Цієї суботи на них очікує зустріч із Маленьким Левом.

Дізнатися більше історій про Маленького лева та створити власного маленькі вінничани зможуть вже 16 вересня о 12.00 у книгарні «Є». В рамках проекту Юлії Білик-Пташинської «Вінниця читає дітям» відбудуться читання та майстер-клас за мотивами книги Анелії Юс «Маленький Лев» .

В одному цілком звичайному місті жив не зовсім звичайний лев. Це був особливий Маленький Лев, дуже допитливий і добрий. Його любили всі, навіть місто, в якому він жив. А ті, хто не знає Маленького Лева, обов’язково захочуть із ним познайомитися, адже він може скласти компанію не лише диригенту, а й справжньому динозавру, – пишеться в анотації до книги.

  • Ми будемо читати чарівну книжечку про Маленького лева. Він маленький не тому, що маленький, а тому що це його ім’я – Маленький лев. Він дуже цікавий і допитливий і з ним трапляється багато різних пригод. Ми познайомимося із ними, читаючи історії. Будемо спілкуватися, міркувати і фантазувати. А на згадку про дитячу суботу кожен зробить собі левенятко на пам’ять, – розповідає організаторка події Юлія Білик-Пташинська.

Спочатку планувалося, що левенятко діти робитимуть із листя, але погода ще не дуже підходить для такої роботи, тому працюватиме малеча із кольоровим папером. Всі матеріали для аплікації організатори надають безкоштовно.

Фото: zlatka.com

Позначки: , , , , , , , , , , , ,

Автор: Марина Однорог

Поділитись публікацією