× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Харкові “замінували” 14 виборчих дільниць

17:42
Автор: Олеся Яненко

Сьогодні, 21 липня, під час парламентських виборів у Харкові повідомили про замінування чотирнадцяти виборчих дільниць. Наразі поліція перевіряє наявність вибухівки у приміщеннях. 

Як повідомляється на сайті громадянської мережі “Опора”, близько 15:00 на «гарячу лінію» поліції в Харківській області прийшло повідомлення про те, що на 14 виборчих дільницях закладена вибухівка. Поліція в Харкові наразі перевіряє інформацію про наявність вибухівки в будівлях виборчих комісій. Хід голосування не переривається.

Нагадаємо, що на Вінниччині було зафіксовано факт підкупу виборців, під час якого 170 громадян отримали за свої голоси по 200 гривень.

Також, у Вінницькому районі заявили про видачу виборчих бюлетеней без пред’явлення паспорту. Голова ДВК повідомила, що ще з виборів Президента України вони мають інформацію про те, “що якщо в селі менше 500 осіб, то можна видавати бюлетені без паспортів”.

Крім цього на Вінниччині, зокрема у селі Борівка та на дільниці, що розташована у Вінницькому медичному університеті зафіксовано передчасне заповнення протоколів підсумкового засідання ДВК.

Ми відстежуємо офіційні повідомлення ЦВК, поліції та органів влади, заяви виборчих штабів, інформацію спостерігачів, результати екзит-полів тощо. Окрім того, ми інформуватимемо та збираємо інформацію про порушення під час голосування на “гарячу лінію” Vежі за номером 098 884 00 88 (також для повідомлень через viber).

Тож якщо ви стали свідками порушень виборчого законодавства чи інших інцидентів, що відбулися в ході виборчої кампанії – просимо нас про це повідомити. Також ми працюємо у Фейсбуці, Instagram і в нашому telegram-каналі.

 

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.