× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У двох вінницьких мікрорайонах встановлять 130 індивідуальних теплових пунктів. ФОТО

У житлових будинках та бюджетних установах вінницьких мікрорайонів Вишенька та Слов’янка планують встановити 130 індивідуальних теплових пунктів (ІТП). 

Як повідомив міський голова Вінниці Сергій Моргунов на своїй сторінці у Фейсбук, мета такої модернізації – перейти з чотирьохтрубної на двотрубну систему подачі гарячої води, а отже – підвищити якість наданих послуг та зменшити тепловтрати.

“Покращення послуги з гарячого водопостачання – для мешканців понад сотні багатоповерхових будинків мікрорайонів Вишенька та Слов’янка. Нову якість споживачі відчують завдяки встановленню індивідуальних теплових пунктів. Обладнання вже змонтоване у 16 багатоповерхівках” – написав міський голова.

     

“І це – продовження 4-го етапу проекту з енергоефективності, який реалізуємо у рамках Меморандуму зі Швейцарською Конфедерацією. Всього маємо встановити понад 130 ІТП – у житлових будинках та бюджетних установах” – написав Сергій Моргунов.

Також він нагадав, що завдяки співпраці зі швейцарськими партнерами вже здійснено реконструкцію систем теплозабезпечення у трьох мікрорайонах Вінниці: районі вулиці М.Шимка, Тяжилові та вулиць Київська – С.Зулінського.

“Енергоефективні проекти – це економія ресурсів, екологічна складова, а головне – якісні послуги для мешканців” – додав Сергій Моргунов.

Фото зі сторінки Сергія Моргунова, головне фото – Pro Energy

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору