У двох школах Вінниці оновлять спортмайданчики: встановлять трибуни та тренажери

Протягом 2018 року у Вінниці планують оновити мережу спортивних майданчиків на територіях навчальних закладів.

Зокрема 29 березня, під час засідання виконавчого комітету, Департаменту капітального будівництва було надано дозвіл на проектування реконструкції майданчика школи-гімназії №6, що розташовано по вулиці Стрілецькій, 12.

На майданчику планують привести до ладу існуюче покриття та обладнання, а й додати нових елементів. Зокрема під час розгляду питання, міський голова Сергій Моргунов запитав головного архітектора Олександра Рекуту: «А трибуни де там будуть?».

  • Так це ж спортивне ядро, – здивувався Рекута
  • Ну а трибуни де, я питаю? То ж ви стандарти робите, – апелював Моргунов.
  • Зробимо трибуни, додамо, – «здався» архітектор.
  • Ну от і додайте. От як ви робили в 31-й школі, то чому б і тут так не зробити? У два ряди трибуни.
  • Добре, зробимо.

Трибуни стадіону 31-ї школи

Стадіон 31- школи 

Дозвіл на проектування було надано департаменту капітального будівництва. Втім, телефонуючи кілька днів підряд, застати на робочому місці очільника, Ігоря Кравця – так і не вдалося. Відтак не відомо, коли можуть розпочатися роботи та скільки усе це коштуватиме.

Натомість нам вдалося дізнатися деякі подробиці щодо влаштування багатофункціонального майданчика на території школи №9 (вулиця Брацлавська, 98). Дозвіл на проектування було надано департаменту міського господарства.

Як повідомив Григорій Пурдик, очільник департаменту, планується влаштування «гарного майданчику з усіма умовами».

  • Поки ми на стадії розробки документації, відтак точних параметрів сказати нині не можу, – говорить чиновник. – Ще будуть експертизи та тоді – тендери.

Відтак нині відомо, що на території школи №9 влаштують два основних поля: для міні-ігор (для міні-футболу, волейболу, баскетболу), а також – дитячий та майданчик із силовими тренажерами (у кількості 5-6 екземплярів).

Втім поки про терміни початку робіт інформації немає. Пурдик тільки зазначив, що все мають завершити до початку нового навчального року.

Читайте також: Для студентів медичного університету у Вінниці збудують гуртожиток. Проект

Фонтани, пляжі та масштабне «купання»: вінницькі комунальники розповіли, як готуються до нового теплого сезону

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору