У ДонНУ вночі провели обшуки: поліція виявила схему “продажів” дипломів за хабарі

Сьогодні вночі завершилися одночасні обшуки у приміщенні Донецького Національного Університету ім. Стуса у Вінниці та Костянтинівці Донецької області.

Обшуки проводилися в рамках розслідування кримінального провадження за фактом отримання хабаря працівниками університету. Як вдалося дізнатися слідству, співробітники вишу “продавали” дипломи про отримання вищої освіти студентам. Про це повідомляє прес-служба Департаменту захисту економіки Національної поліції.

Як йдеться в повідомленні, правоохоронці зафіксували факт отримання директором філії у Костянтинівці частини хабаря у розмірі $700 за “успішний захист диплому”. Під час отримання решти хабаря – ще $300 – та передечі нею куплених дипломів двом студенткам, підозрювану Ольгу З. затримали.

Правоохоронці повідомляють, що отриманими хабарями вона ділилася з посадовцями ДонНУ, що у Вінниці: частину коштів затримана надсилала на картковий рахунок завідувача однієї з кафедр вишу у Вінницю.

У звязку з викритим обставинами, поліцейські вчора, 24 липня провели одночасні обшуки на Донеччині та у Вінниці, а також у помешканні затриманої викладачки. Обшуки тривали всю ніч аж досьогодні.

Кримінальне провадження відкрите за ч.3 статті 368 ККУ, санкція даної статті передбачає позбавлення волі на строк від восьми до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

За матеріалами Depo.ua

Позначки: , , , , , , , , , ,

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією