× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У День закоханих студенти запрошують на розмови про інтимні теми

14 лютого у Вінниці «Студентське Братство Вінниччини» та сексологиня Олександра Єфремова  пропонують провести свято усіх закоханих разом. Захід 18+.

У рамках освітнього проекту – «Те, про що не говорять вголос» у молодіжному центрі «Квадрат» о 18:00 можна буде послухати виступи молодих вінницьких музикантів: Юрія Штіна, гурту “Я і Красько”, поспілкуватися з сексологинею на інтимні теми та влаштувати нетворкінг. Щоб потрапити на захід потрібно зареєструватися заповнивши форму.

Як зазначається в анонсі: «Вітається тематичне вбрання або якісь цікаві елементи одягу/макіяжу. В учасників буде можливість сфотографуватися з парочкою аніматорів, а також біля тематичних фотозон». Також, організатори планують невеличкі сюрпризи для всіх учасників.

Олександра Єфремова розповість про топові фантазії серед чоловіків та жінок, збочення чи норма ці фантазії, а також про те, як донести їх своєму партнеру (партнерці), щоб потім разом реалізувати.

— Ціль цих лише одна, щоб кожен розумів, що може бути щасливим, якщо сам собі це нарешті дозволить і діяв, — додає лекторка.

Коли: четвер, 14 лютого, початок о 18:00

Де: Вінницький молодіжний центр “Квадрат” (вул. Театральна 15)

Вхід: 30 грн на смаколики

Читайте також:  Вінниця романтична: ТОП-14 місць для прогулянок парами. ФОТО

Автор: Леся Качор

Поділитись публікацією
Вгору