У чотирьох районах Вінниччини збудують нові водогони та реконструюють старі

Спеціальна конкурсна комісія ОДА вирішувала питання розподілу та використання коштів обласного бюджету, які надають на поворотній основі, що передбачаються на виконання заходів, зазначених в Обласній програмі “Питна вода” на 2008-2020 роки. У результаті засідання у чотирьох районах Вінницької області збудують водогони.

Як повідомив на засіданні 18 липня директор Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації Сергій Волков,  надійшло чотири проектні пропозиції від декількох районів: Мурованокуриловецький, Немирівський, Тульчинський та Ямпільський райони.

– Загальний кошторис проектів складає 7,3 мільйона гривень. Дані кошти спрямовуватимуться на будівництво та реконструкцію систем водопостачання,  будівництво водогонів і мереж водопостачання в населених пунктах зазначених районів області. Департаментом опрацьовано документацію по представлених проектах, зокрема, щодо наявності проектно-кошторисної документації та можливості виконання робіт на об’єктах.

Органами місцевого самоврядування забезпечено співфінансування проектів в обсягах до 50% від загальної кошторисної вартості. За результатами реалізації заплановано збудувати понад 24,8 км мереж водопостачання та 1 артезіанську свердловину.

За підсумками засідання комісія підтримала проекти з розвитку та реконструкції систем централізованого водопостачання, які пропонувались до фінансування в 2018 році за рахунок бюджетних позичок.

Важливо те, що ця програма допомагає громадам будувати водогони та забезпечувати населення якісною питною водою сьогодні, а ось кошти поступово повертати протягом 3 років.

За словами заступника голови облдержадміністрації Василя Броварника, загалом цьогоріч фінансується 8 об’єктів, але програма продовжує працювати і кількість об’єктів, що фінансуються відповідно до програми може бути збільшена.

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору