У Бару відкриють готель-перукарню для домашніх улюбленців

Активісти райцентру спільно з міською владою планують на базі притулку для собак відкрити готель для тварин.

Як повідомляє “Вінниця.info”, ще рік тому на місці притулку для тварин було приміщення складу покинутої ферми, що за містом. Тепер у Бару хочуть відкрити чи не перший готель для домашніх улюбленців та грумінг-салон. І це в районному центрі країни.

Лише минулого року почали облаштовувати притулок для собак

  • Ферма знаходиться в кілометрі від міста. Приблизно рік тому там відкрили притулок для тварин.  Наразі туди звозять бродячих собак для стерилізації. Є спеціальний ветеринарний лікар для цієї процедури. Є працівник, який за ними доглядає. Є благодійниця, яка виділяє харчі. Тварин там небагато, до двох десятків. Після стерилізації їх зазвичай відпускають. Виникла ідея ще й облаштувати на цьому місці готель для тварин, господарі яких або не мають змоги тимчасово утримувати дома своїх улюбленців, або мусять на певний час поїхати. Наразі вирішуємо всі необхідні питання. Незабаром приступимо до облаштування. Отримали підтримку від нашого міського керівництва, – розповів голова правління благодійної організації  «Фонд громади «Барі» Роман Мочарний.

Лише торік в Бару була прийнята програма регулювання чисельності безпритульних тварин у місті на 2016-2020 роки. У Програмі є пункт про будівництво муніципального притулку для безпритульних тварин. За інформацією “Експертного центру з прав людини”, це єдиний притулок для собак на декілька районів Вінницької області.

Місцеві активісті пішли далі і вирішили розширити список послуг притулку, зробивши з нього готель для домашніх улюбленців, відкрити перукарню та запустити веб-сайт. На ньому планують розміщувати фотографії безпритульних тварин і в такий спосіб шукати для них нових господарів.

Фото ecpl.com.ua, images.fandango.com

 

Автор: Валерія Жовтун

Поділитись публікацією
Вгору