× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У 33-ій школі планують створити майданчик для військового виховання учнів. ФОТО

Школа №33 може стати першою школою на правому березі Вінниці, де планують облаштувати майданчик для військово-патріотичного виховання учнів.

Про це сьогодні, 12 квітня повідомили чиновники під час виїзної наради міського голови та огляду модернізованих закладів освіти міста.

Так, прямо зараз у 33-ій школі, збудованій ще 1973 року, відбувається утеплення фасадів, даху та цоколів будівлі, замінюють усі віконні блоки на металопластикові. Також тут оновлять ганки та обладнають їх пандусами, адже в школі навчаються діти-візочники.

Однак найбільше тут сьогодні звертали увагу на майбутнє оновлення спортивного майданчику. Міська рада вже виділила 300 тисяч гривень на підготовку проектно-кошторисної документації для будівництва стадіону та облаштування нових майданчиків. Зокрема ідеться про створення комплексу тренажерів для військово-патріотичного виховання, зокрема спорудження смуги перешкод.

 – Це має бути перший такий майданчик на правому березі міста, ми працюватимемо над цим спільно з військоматом, – розповів міський голова Вінниці Сергій Моргунов, оглядаючи існуючий спортмайданчик. Та принагідно згадав, як у 80-их роках минулого століття він кидав тут учбові гранати, адже вчився саме в цій школі.

Нагадаємо, що проект оновлення 33-ої школи минулого року переміг у конкурсі «Бюджет громадських ініціатив» та отримав 650 тисяч гривень з міського бюджету. За ці кошти тут встановили новий паркан, вуличні ліхтарі, велопарковку, лавки, а також оновили бруківку на шкільному подвір’ї.

Фото Ольги Мірошниченко

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією
Вгору