× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У 2019 на дороги Вінниччини хочуть витратити понад мільярд

На послуги з експлуатаційного утримання та поточного дрібного ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення у Вінницькій області на наступний рік готові витратити 1 мільярд 211 мільйонів 568 тисяч та 660 гривень. 

Відповідне тендерне оголошення на сайті публічних закупівель ProZoro розмістив замовник – Державне підприємство “Служба місцевих автомобільних доріг у Вінницькій області”. Технічне завдання із переліком робіт, які потрібно виконати переможцю тендеру, викладене на 15 сторінках. 

Окрім поточного ремонту доріг (зокрема йдеться про ліквідацію вибоїн та ущільнення асфальтобетонної суміші, влаштування основ з щебеню тощо), у документації також зазначено, що Виконавець робіт має утримувати шляхи та прилеглі об’єкти та території у належному стані.

Зокрема йдеться про роботи по улаштуванню зовнішнього освітлення, обрізування дерев, розподілення протиожеледних засобів по дорожньому покриттю, утримання дорожніх знаків, очищення доріг у зимовий період, очищення водовідвідних канав від бруду та сміття, укріплення узбіч, скошування трави на узбіччі, видалення чагарників, видалення сухих гілок дерев поруч із дорогою, прибирання автопавільйонів, доріг, майданчиків відпочинку, автобусних зупинок від сміття, нанесення дорожньої розмітки та ще низка будівельних, земляних та інших робіт. Також передбачене технічне обслуговування силових шаф, шаф управління, розподільних коробок освітлювальної мережі мостів, обслуговування об’єктів зовнішнього освітлення тощо.

У тендерній документації зазначено, що йдеться про послуги, які будуть надаватися з 1 січня до 31 грудня 2019 року. Пропозиції можна надсилати до 7 грудня, а 14 січня 2019 року відбудеться аукціон.

Головне фото – delo.ua

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору