× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Тиждень фантастики: у Вінниці покажуть короткометражні фільми фестивалю “Best Sci-Fi”

Вже завтра, 25 квітня, у кінотеатрі «Родина» почнуться перші сеанси з короткометражними фантастичними фільмами фестивалю “Best Sci-Fi”. Представлені роботи мають сподобатися любителям «Чорного дзеркала» та поціновувачам робіт Рідлі Скотта і Стенлі Кубрика.

До програми фестивалю увійшли кращі короткометражні фантастичні фільми з різних країну світу, зокрема США, Великобританії, Італії, Ізраїлю та Сербії.

Best Sci Fi – перший глобальний фестиваль фантастичного кіно. У 2017-2018 покази фестивалю відбулись у 13+ країн, серед яких Україна, Болгарія, Іспанія, Литва, Польша, Швейцарія, Мексіка, Південня Африка та ін.

В 2019 році селекційна команда відібрала з більш ніж 1000 фільмів кращі вісім робіт. Так, на показі вінничани зможуть побачити короткометражні фільми “Побачення у 2025”, “Анонім без проблем”, “Стратегія відступу”, “Товарні війни”, “Краплі Місяця”, “Заборонена людина”, “Проходження” та “Нескінченний”.

Роботи фестивалю будуть демонструватись в кінотеатрі «Родина» щоденно, з 25 квітня по 1 травня. Сеанс триватиме 100 хвилин – з 20.00 до 21.40.

Вартість квитка складатиме 40 гривень.

Фото та відео: planetakino.ua

 

Автор: В'ячеслав Луцков

Поділитись публікацією
Вгору