× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Тисячі боржників на Вінниччині ризикують залишитись без субсидій

Станом на середину квітня вінничани заборгували 730 мільйонів гривень за спожитий газ. Серед боржників – майже 25 тисяч побутових споживачів, які отримали на руки кошти монетизованої субсидії, однак досі за газ не сплатили.

Як повідомляє на своїй Facebook-сторінці ТОВ «Вінницягаз Збут», за наявності заборгованості в розмірі 340 гривень і більше споживачі ризикують втратити субсидію. Крім того, боржникам може бути припинене постачання блакитного палива.

Компанія з розумінням поставилася до затримок оплати за лютий у березні через перехідний етап до монетизації субсидії. Однак, на середину квітня стан розрахунків побутових споживачів незадовільний, – пояснює Василь Сопільник, директор ТОВ «Вінницягаз Збут».

Зауважимо, що станом на кінець березня 2019 року заборгованість складала 825 мільйонів гривень – на 55 мільйонів більше. Зі слів Лариси Логінової, прес-секретарки підприємства, у попередні місяці вінничани, вперше отримавши монетизовану субсидію, одразу використовували її на сплату боргів за газ. Наразі інтенсивність сплати заборгованості значно впала.

ТОВ «Вінницягаз Збут» закликає усіх споживачів розрахуватися за спожитий газ у найкоротші терміни. В іншому випадку компанія буде змушена вдаватися до примусового стягнення боргу та припинення постачання газу.

Фото: Ліга Бізнес

Читайте також: У Вінниці розповіли про нові норми газу для споживачів, які не мають лічильників

 

Автор: В'ячеслав Луцков

Поділитись публікацією
Вгору