× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Тимошенко у Вінниці: “Будапештський формат”, безкоштовна медицина і газ по 12 доларів. ФОТОРЕПОРТАЖ

Сьогодні до Вінниці прибула народний депутат України, лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко разом з групою народних депутатів.

Ще зранку в конференц-залі ресторану “Mont Blank” відбулася конференція, на якій своїм партійцям, прихильника та всім зацікавленим Тимошенко презентувала свою програму “Новий курс України”.

Пізніше лідерка “Батьківщини” провела прес-конференцію для журналістів, в якій зокрема повідомила, що починає боротися за зниження ціни на газ для населення в понад двічі, висловилася про недоцільність користування кредитною програмою МВФ, обіцяла відмовитися від міжнародної фінансової допомоги та поруч з цим – не привести Україну до дефолту.

Окрім того Юлія Володимирівна назвала “причини занепаду” країни, спробувала пояснити, чому саме за її урядування зовнішній борг держави зріс з 12% до 35%, а також повідомила, що лідерство України на світовому ринку зерна – це проблема для держави.

Журналістами була піднята і тема війни, на що Тимошенко відповіла, що замість Мінського формату ініціюватиме “Будапештський формат” і звинуватила в продовженні війни діючу владу. Юлія Володимирівна крім іншого виловилася за запровадження страхової медицини з безкоштовним медичним обслуговуванням для соціально незахищених та неповнолітніх, а також пояснила, чому виступає за заборону політичної реклами, попри велику кількість власних рекламних білбордів по всій країні.

Аналітичний матеріал про візит Тимошенко до Вінниці а також про прес-конферецію читайте згодом.

Фото Андрія Завертаного

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору