× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Тимошенко скасувала брифінг для вінницьких журналістів. ФОТО

Сьогодні, 6 березня, у вінницькому готелі “Франція” був запланований прес-брифінг лідерки партії “Батьківщина” Юлії Тимошенко в рамках агітаційного візиту кандидатки в Президенти на Вінниччину.

Проте вже вранці організатори зустрічі скасували прес-брифінг і таким чином позбавили вінницьких журналістів можливості поставити запитання лідерці “Батьківщини”.

Зазначимо, що до брифінгу в ресторані “Mont Blanc” був запланований інший захід: зустріч Тимошенко з представниками молодіжних організацій Вінниччини та підписання меморандуму з ними. Цей захід відбувся вчасно, однак змогу потрапити на нього мали далеко не всі журналісти. Так, кореспонденти Vежі помітили групу кореспондентів в конференц-залі ресторану, проте охорона не пропустила всередину наших журналістів попри наявні редакційні посвідчення.

Відповідальні за реєстрацію пояснили, що інші журналісти потрапили в конференц-залу ще до прибуття туди Юлії Тимошенко. За словами організаторів зустрічі, брифінг кандидатки в Президенти скасували нібито через те, що Тимошенко може спізнитися на інших захід в рамках візиту на Вінниччину.

Фото Ольги Мірошниченко

Читайте також: “Зубожіння”, обтяжене “експериментами над народом”: тези Тимошенко у Вінниці

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією
Вгору