× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Тихі янголи пам’яті: вінничан закликають разом вшанувати Небесну Сотню

В один день одночасно у різних містах України відбудеться акція пам’яті Героїв Небесної Сотні. Долучитися до заходу “Ангели пам’яті” можуть й вінничани.

Всеукраїнська акція відбудеться у понеділок, 18 лютого, об 11:00. Вінничани збиратимуться на майдані Героїв Небесної Сотні.

Як прокоментувала Vежі координаторка заходу у Вінниці Тетяна Власюк, під час акції запланована панахида, а також діти запустять у небо білі повітряні кульки, як символ душ полеглих. Наразі активісти вже готують білих паперових янголів, яких зможуть роздати пристунім на акції, однак кожен може принести янгола, виготовленого власноруч. Як вказано на сторінці координаторки, вінничан чекають на площі також з листами для військовополонених та військових на фронті.

Вінниця вперше приєднується до тихої акції, яку ініціювала мистецька агенція “Територія А” у пам‘ять про загиблих у розстрілах, які почалися 18 лютого 2014 року на вулиці Інститутській у Києві.

Фото “Радіо Свобода”

– Щороку кияни збираються 18 лютого біля верхнього входу у метро Хрещатик, розвішують білих паперових ангелів на деревах, що були свідками розстрілу мирних людей, – вказано на сторінці заходу.

Вже відомо, що у Вінницькій області до акції також долучились у місті Тульчин – захід відбудеться на Алеї Слави, поруч зі стелою Небесній Сотні та воїнам АТО.

Головне фото – Уніан

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору