× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

«Тихі трамваї»: у Вінниці по вулиці Замостянській оновили частину колій. ФОТО

На Замостянській вже відновили трамвайні колії по одній стороні – від проспекту Коцюбинського до вулиці Стеценка у ході першої черги комплексної реконструкції.

Про хід рекострукції вулиці Замостянської на свої сторінці у Фейсбуці повідомив мер міста Сергій Моргунов. Міський голова пише, що відтепер зміни можна не лише побачити, але й почути.

– Тепер трамваї стали «тихішими», бо їдуть по «оксамитовому шляху». Колії за таким принципом у ході 1 черги комплексної реконструкції уже проклали по одній стороні – від вулиці Коцюбинського до Стеценка. Тож гуркіт не так дошкулятиме жителям прилеглих будинків, – пише Моргунов.

Наразі будівельники працюватимуть над облаштуванням підвищених платформ для посадки пасажирів, що стане ще одним кроком до доступності громадського простору міста. Окрім цього,  будуть асфальтувати проїжджу частину, ремонтувати тротуари, встановлювати опори освітлення та контактних мереж. Паралельно здійснюватимуться роботи щодо оновленням трамвайних колій з іншої сторони вулиці та благоустрою бульварної зони.

– За останні 60 років вулиця Замостянська не зазнавала такої масштабної комплексної реконструкції. Тому важливо зробити усе якісно – на десятиліття вперед, – додає мер.

Читайте також: У Вінниці повідомили про схеми об’їздів у зв’язку з перекриттям доріг

Фото з особистої сторінки Сергія Моргунова у Фейсбуці 

Автор: Марина Однорог

Поділитись публікацією
Вгору