× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Тверезість і культура: Віктор Бронюк запустив YouТube-канал про алкоголь. ВІДЕО

Відомий співак із Вінниці став YouТube-блогером. На новоствореному каналі, що називається «ВіБро», Віктор Бронюк запустив програму під назвою «Тверезість і Культура», у першому випуску якої розповів про самогон, міфи та історії, пов’язані із цим напоєм.

Співак зазначив,  що назвав програму так, як розшифровується назва гурту «ТІК». Альтернативною ж назвою стала «АлкоЛікБез», адже мета ініціативи – «щоб ми всі разом стали більш обізнані в питанні культури споживання алкогольних напоїв».

Тема, з якої Бронюк вирішив стартувати – розповісти 5 міфів про «батька всіх міцних алкогольних напоїв» – самогон.

За майже 9,5 хвилин першого випуску програми співак встиг розвіяти головні міфи про самогон: про “винятково українське національне надбання”, про сивуху, або що “найкращий самогон це первак”.

Також Віктор Бронюк показав кілька видів самогонних апаратів, розповів з чого і як можна робити самогон, і разом зі своїм другом-експертом Петром Івановичем вигнав його за класичним рецептом. Або щоб усі остаточно відчули себе сомельє, співак розповів, чим краще закушувати цей напій, бо, виявляється, м’ясо, свіжі огірки і бобові для цього не підходять.

Ну і наостанок, з уст Віктора Бронюка прозвучала стандартна «рекламна» фраза: надмірне споживання алкоголю може бути шкідливе для вашого здоров’я. Та співак все ж наголосив, що алкоголь корисний, але в дуже маленьких дозах.

Власне, для цього й існуватиме програма «Тверезість і культура або АлкоЛікБез». Із її заставки можна здогадатися, що попереду, на тих, хто підпишеться, поставить лайк і натисне на дзвіночок, чекають лекції про алкоголь, популярний у таких країнах, як Болгарія, Франція, Туреччина, США, Азербайджан, Німеччина, Грузія та Угорщина. А це – ще як мінімум вісім випусків.

Крім того на каналі «ВіБро» буде ще багато кулінарії та господарських порад. Поки що це два ролики про те, як правильно квасити помідори, які, зі слів Віктора Бронюка, є чудовою закускою до того ж самогону.

Автор: Катерина Дядюк

Поділитись публікацією
Вгору