× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

ЦВК зареєструвала вже трьох кандидатів в народні депутати на округах Вінниччини

Центральна виборча комісія України зареєструвала вже трьох кандидатів-мажоритарників, які змагатимуться за мандат народного депутата на позачергових виборах до Парламенту в одномандатних виборчих округах Вінницької області. 

Як повідомляє “Укрінформ” з посиланням на прес-центр ЦВК, третім зареєстрованим кандидатом на округах Вінниччини став віце-прем’єр уряду Гройсмана Володимир Кістіон. За повідомленням інформагенції, він балотуватиметься по округу №11 з центром в м. Вінниця.

Володимир Кістіон

Наразі прізвища Кістіона поки не відображається в переліку зареєстрованих кандидатів на офіційному сайті ЦВК, але “Укрінформ” повідомляє, що віце-прем’єр балотуватиметься в якості самовисуванця.

Нагадаємо, що до початку роботи в Кабінеті міністрів, Володимир Кістіон довго працював на високих посадах у Вінниці. Так, з 2001 по 2008 був начальником Вінницького обласного комунального виробничого підприємства водопровідно-каналізаційного господарства «Вінницяводоканал». З 2008 по 2011 майбутній урядовець працював заступником міського голови Вінниці, а до 2014 року був першим заступником мера міста.

Водночас на офіційному веб-сервері ЦВК вже зареєстровані ще два кандидати-мажоритарники, які балотуватимуться на Вінниччині. Це слідчий військової прокуратури Віталій Клопотовський 1987-року народження, який зареєструвався в окрузі №16 з центром у Ямполі.  А також перший заступник директора ТОВ “Санаторій Поділля” Олександр Реп’ях 1983 року народження: він висувається в окрузі №13 з центром у Калинівці. Обидва ці кандидати є безпартійними та балотуються як самовисуванці.

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору