× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Вінниччина отримала понад 43 мільйони на обладнання для Нової української школи

Вже використано 32,9% від загальної суми субвенції на впровадження стандартів Нової української школи у Вінницькій області.

Цього року Вінниччина отримала освітню субвенцію на обладнання для шкіл у розмірі понад 43 мільйона гривень. Окрім цього, ще понад 11 мільйонів спрямують на підвищення кваліфікації вчителів, 10 мільйонів витратять на оснащення кабінетів з природничо-математичних дисциплін, 8 мільйонів направлять на інклюзивну освіту, а на підтримку дітей з особливими потребами у дошкіллі – 28 мільйонів, повідомляє Вінницька ОДА.

За словами в.о. директора департаменту освіти і науки облдержадміністрації Володимира Буняка, освоєння освітньої субвенції на впровадження стандартів НУШ здійснюється відповідно до плану використання коштів. Таким чином, наразі школи забезпечено дидактичними матеріалами на 13%, меблями на 34%, а комп’ютерним обладнанням на 12%.

– Наразі проблем немає, але є питання чи встигнуть меблеві фабрики виготовити замовлення для шкіл вчасно, адже на сьогодні всі вони завантажені і працюють на повну, – зазначає Володимир Буняк.

Переконує, що затримка із виготовлення меблів не буде тривалою та вже до кінця вересня все необхідне для першокласників буде виготовлено та встановлено.

Читайте також: Нова українська школа: як нову концепцію Міносвіти тестують у Вінниці

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору