× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

“Вінницька птахофабрика” в 2019 році збільшить виробництво кормів на 40%

Протягом 2019 року на комбікормовому заводі “Вінницької птахофабрики” очікують значне збільшення потужностей з виробництва кормів. Про це в інтерв’ю виданню “АПК інформ” розповів директор агродепартаменту ПАТ “Миронівський хлібопродукт” Сергій Доброгорський.

За його словами, компанія нині тримає лідируючі позиції з виробництва та реалізації агропродукції. За минулий сезон вони виготовили 1,8 млн. тонн зерна, 400 тисяч тонн рослинної олії, 182 тисячі тонн соєвого шроту, 375 тисяч тонн соняшникової макухи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Вінниччині цьогоріч втілюватимуть 75 інвестиційних проектів вартістю майже 14 мільярдів гривень

В планах компанії на 2019 рік збільшити потужності з виробництва кормів на “Вінницькій птахофабриці”. Прогнозують ріст на 40%.

– Збільшення врожаю соняшника дозволить забезпечити потреби внутрішньої переробки. Враховуючи тенденції на ринку соняшникової олії та макухи, ми не очікуємо різкого зросту цін у другій половині сезону. Зміни в частині ПДВ при експорті сої не дозволить втримати минулорічний рівень експорту, у зв’язку з чим ми припускаємо надлишкову пропозицію цієї олійної у другій половині сезону, – зазначив Сергій Доброгорський.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Минулого року на Вінниччині зібрали найбільше зерна за всю історію спостережень

У планах компанії “Миронівський хлібопродукт” подальше збільшення виробництва основних продуктів – м’яса птиці і відповідно ріст потужностей у виробництві комбікормів, переробці олійних культур тощо.

 

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору