× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Цього року середня зарплата на Вінниччині вже зросла на 25%

Протягом цього року рівень заробітної плати на Вінниччині виріс на 25%. Окрім цього, в майбутньому, очікується поява близько семи тисяч нових робочих місць.

Про це повідомляється на сайті Вінницької ОДА. У повідомленні йдеться про те, що протягом минулого року середньомісячна зарплатня мешканців області зросла на 30%. Тенденція зберігається й протягом цього року: за попередніх два місяці середньомісячна зарплата зросла на 25%.

За нашими прогнозами, до 2021 року ми вийдемо на зарплату в межах 500$ США. Ми розраховуємо, що це дасть можливість пригальмувати відтік робочої сили з України. Зараз ми проводимо величезну роботу щодо залучення нових інвестицій, – зазначає голова облдержадміністрації Валерій Коровій.

Окрім цього, завдяки відкриттю нових підприємств, з’являються тисячі робочих місць. Відповідно до слів Валерія Коровія, компанія “HEAD” цього року планує розпочати будівництво нового заводу з виробництва спортивної амуніції. На підприємстві створять 1000 робочих місць. В свою чергу, завод з виробництва холодильного обладнання “UBC Group” планує створити 2000 нових робочих місць.

Читайте також: У Вінниці відкрили першу чергу заводу «UBC Group». ФОТОРЕПОРТАЖ

До кінця 2019 компанія “МХП” у південно – східній частині області введе другу чергу свого виробництва, а це додатково 3000 нових робочих місць. Невдовзі у Гнівані розпочнеться будівництво заводу із переробки кукурудзи. Інвестиції в цей завод становитимуть 600 мільйонів доларів. Там відкриють 1000 нових робочих місць, – йдеться в повідомленні.

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією

Інші новини

Вгору