Цієї ночі на вулиці Батозькій проклали п’ять тисяч “квадратів” асфальту. ФОТО

В ніч на 17 квітня, користуючись мінімальним автомобільним трафіком, працівники дорожніх служб проклали пять тисяч квадратних метрів вирівнюючого асфальту на вулиці Батозькій. 

Ідеться про ділянку дороги від Академіка Янгеля до Липовецької, яка потребувала ремонту через незадовільний стан. “Ми отримували чимало звернень і від вінничан з проханням зробити цей відрізок”, – пише у своєму дописі міський голова Вінниці Сергій Моргунов.

Тут виконають поточний ремонт, але за технологією «великих карт», аби покращити характеристики дорожнього покриття. Невдовзі на “чорновий” шар асфальту обіцяють постелити основний шар по всій ділянці.

Нагадаємо, що цьогоріч на ремонт доріг і тротуарів у Вінниці передбачено майже 147 мільйонів гривень, зокрема капітальні ремонти виконають на п’яти об’єктах. Які саме вулиці відремонтують у 2018-му році – читайте за посиланням.

Позначки: , , , , , , ,

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
 • Vitalii Anoniuk

  краще б пенсіонерам гроші роздали, кому ті дороги треба, крадуть на тому асфальті у гройсмана заводи з асфальту в офшорах

  • Ivan Egorov

   Дороги треба всім. А пенсіонерам з якої радості роздавати мої гроші?.
   Давайте роздамо дітям – діти то наше майбутнє, давайте роздамо молодим сім’ям, які стають на ноги, виховують дітей і доглядають батьків. Якщо пенсіонери не змогли заробити за все життя на пенсію і виховати дітей, які б їм допомагали то певне вони робили шось не те в житті а просто пливли за течиєю.

   • Vitalii Anoniuk

    ті хто має гроші на машину то може знайти гроші і на ремонт її, або хай їздять трамваями – їх ремонтують
    а якщо пенсіонер не зміг народити дітей через хворобу? хто за ним буде доглядати?
    і так шановна Юлія Володимирівня сказала що третина українців голодають, пенсіонери по пів-вареника в день з’їдають.
    Тотальне зубожіння!!
    А вони гроші на асфальтові рокрадають. Якось сто років тому при дідах дорог не було, і нічого – вижили!!
    Чи ви пропонуєте пенсіонерів голодом морити?

    • Ivan Egorov

     Дороги то для тих, хто платить тим пенсіонерам пенсії. (Нагадаю, система солідарна і пенсіонери нічого не заробили, як то прийнято думати, не треба розказувати “я весь вік працювала” – як працювали так і отримували і так само годували і платили пенсії тогочасним пенсіонерам) так і зараз працюючі платять пенсії пенсіонерам нинішнім.
     І не треба цю лапшу про зубожіння і тарифи.
     Якщо пенсіонер хворий – ну так і діти є хворі і батьки хворі з хворими дітьми, не треба маніпулювати то чому їм не “роздати гроші” як ви пишете а лише пенсіонерам? Бо пенсіонери це цілком реальний шматок електорату? За який можна боротися а головне вішати черговий раз лапшу на вуха. Ну не будуть жити пенсіонери допоки не буде працювати економіка, бізнес, інфраструктура і в тому числі і да, дороги! І тротуари!
     Давайте нічого не робити поки пенсіонери не почнуть по круїзах їздити. Вічно маніпуляції з цими пенсіонерами. Чому пенсіонер їде безкоштовно а дитина до школи їде і платить? Чому робітник їде заробляти на пенсію пенсіонеру і теж платить. Вже не кажучи про субсидії.

     • Vitalii Anoniuk

      ви та складно все говорите, порохобот по методичці працюєте?
      все у вас логічно і правильно, але чому ж по телевізору зовсім інші речі говорять?
      хто маніпулює? Юлія Володимирівна? її янукович в тюрму садив тому що вона за правду боролась.

    • Ви що шановний , далбайоб чи що ?

     • Vitalii Anoniuk

      шукаєте для себе клуб за інтересами?
      ні, помилились, продовжуйте пошуки далі)